10% kod rabatowy na pierwsze zakupy : FRESH10

Zwroty, wymiana , reklamacje

ZWROT

Pobierz ->formularz zwrotu wydrukuj go i wypełnij a następnie wyślij zwracany towar do nas na adres:

ATR WEAR 
Magnoliowa 15/1
62-023 Kamionki

Klient może odstąpić od umowy sprzedaży Towaru zawartej na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 (czternastu) dni od wydania Klientowi Towaru.

 

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego rozsądku. Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w sytuacjach określonych w art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

 

 

WYMIANA

Jeżeli chcesz wymienić produkt np. na inny rozmiar lub model, najpierw dokonaj zwrotu (otrzymasz zwrot pieniędzy na konto), następnie złóż i opłać nowe zamówienie.

Ze względu na często zmieniającą się kolekcję nie prowadzimy typowej wymiany (odkładania towaru i czekania na wysyłkę zwrotną). Dlatego najprostszym sposobem jest zwrot towaru i ponowny zakup. 

 

 

REKLAMACJE

Jeśli wykryjesz wadę produktu przed upływem 2 lat od jego otrzymania, przysługuje ci prawo do złożenia reklamacji 

 
Jak tego dokonać?

1. Skontaktuj się z nami aby poinformować o chęci reklamacji produktu mailowo na adres kontakt@atrwear.com
2. Wypełnij formularz reklamacyjny, który znajdziesz tutaj >formularz (gdzie należy podać dane zamawiającego, numer zamówienia oraz opisać reklamowaną wadę) na adres:

ATR Wear Magnoliowa 15/1
62-023 Kamionki.

Klient powinien podać w formularzu dane umożliwiające bezpośredni kontakt np. numer telefonu i/lub adres e-mailowy. Zgłaszając reklamację każdy Klient jest zobowiązany do przesłania reklamowanego towaru wraz z dowodem zakupu i formularzem reklamacji.

W przypadku reklamacji uzasadnionej np. wad wynikających z winy producenta produkt podlega naprawie lub jeśli naprawa jest niemożliwa, wówczas podlega on wymianie na nowy i jest dostarczony do Klienta na koszt Sprzedawcy.

Reklamacja będzie rozpatrzona przez Sprzedawcę w terminie 14 dni od daty wpłynięcia reklamowanego produktu wraz z wymaganymi dokumentami. W razie pojawienia się konieczności wydania opinii rzeczoznawcy termin rozpatrzenia reklamacji może ulec wydłużeniu do 21 dni kalendarzowych.

Gwarancji nie podlegają: uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas użytkowania produktu, ślady naturalnego zużycia, zabrudzenia, wszelkie uszkodzenia wynikłe wskutek niewłaściwego użytkowania, a także drobne różnice w strukturze i kolorze skóry wynikające z jej naturalnych właściwości. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z nieprawidłowego użytkowania zakupionego towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl